Gerry Weber Open

28 straipsnių

BNS.lt

Vokietijoje pasibaigusio ATP serijos tarptautinio „Gerry Weber Open“ vyrų teniso turnyro vienetų varžybų nugalėtoju tapo 32–ejų metų vokietis Florianas Mayeris, sekmadienį finale per 1 valandą ir 55 minutes trijuose setuose – 6:2, 5:7, 6:3 – privertęs pasiduoti 19–metį tautietį Alexanderį Zverevą.

Pajėgiausias Lietuvos tenisininkas 24-erių metų Ričardas Berankis, kuris pasaulio reitinge užima 92-ą vietą (ATP-92), Vokietijoje vykstančio „Gerry Weber Open“ turnyro pagrindinių varžybų pirmame rate antradienį susitiko su 33-ejų metų penktu skirstytu ispanu Tommy Robredo (ATP-20), pralaimėjo varžo...

Vokietijoje prasidėjo ATP serijos tarptautinio „Gerry Weber Open“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudaro 711 tūkst. eurų, pagrindinės vienetų varžybos. Pergales vienetų šešioliktfinalio mačuose iškovojo bei į aštuntfinalį iškopė prancūzas, portugalas ir trys korto šeimininkai.