Vyrų vienetų varžybas laimėjo pirmąjį ATP serijos turnyrą karjeroje laimėjęs 31-erių metų prancūzas Nicolas Mahutas, kuris pirmajame šio turnyro rate eliminavo Ričardą Berankį.

Vos 240-ą vietą ATP reitinge užimantis ir tik trečią kartą karjeroje ATP serijos turnyro finale žaidęs Prancūzijos tenisininkas šeštadienį finale 6:3, 6:4 nugalėjo antrą reitingą turėjusią dešimtą planetos raketę šveicarą Stanislą Wawrinką, kuriam tai buvo jau tryliktas ATP serijos turnyrų finalas.

Be pagrindinio prizo prancūzui atiteko ir 70 250 eurų čekis bei 250 ATP reitingo taškų.

Moterų vienetų vienetų varžybose triumfavo vos antrą karjeroje turnyrą laimėjusi rumunė Simona Halep. 21-erių metų Rumunijos tenisininkė šeštadienį lemiamoje dvikovoje 6:4, 6:2 įveikė ketvirtą pagal skirstymą belgę Kirsten Flipkens ir, laimėjusi jau dešimtą mačą iš eilės, šventė pergale antrajame WTA serijos turnyre iš eilės. Praėjusį savaitgalį ji triumfavo turnyre Vokietijoje.

Simona Halep be pagrindinio prizo dar tenkinosi 32 258 eurais ir 280 WTA klasifikacijos taškų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (13)