Carlosas Berlocqas pusfinalyje 7:5, 6:3 nugalėjo olandą Thiemo de Bakkerį, o Fernando Verdasco 7:6 (7:3), 5:7, 7:5 įveikė penktąjį reitingą turėjusį bulgarą Grigorą Dimitrovą.

Vienetų varžybas laimėjęs tenisininkas be pagrindinio prizo gaus ir 250 ATP reitingo taškų bei 78,3 tūkst. eurų čekį.

ATP serijos „Mercedes Cup“ vyrų teniso turnyre Vokietijoje, kurio prizų fondą sudaro 410,2 tūkst. eurų, šeštadienį sužaisti vienetų varžybų pusfinalio mačai.

Antras pagal reitingą vokietis Philippas Kohlschreiberis 6:3, 6:3 įveikė rumuną Victorą Hanescu ir finale žais su penktąjį reitingą turinčiu italu Fabio Fogniniu, kuris kitame pusfinalio mače 6:1, 6:3 nugalėjo ispaną Roberto Bautistą.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 250 ATP reitingo taškų bei 74 tūkst. eurų čekis.

Italijoje vykstančiame WTA serijos „XXVI Italiacom Open“ moterų teniso turnyre, kurio prizų fondą sudaro 235 tūkst. JAV dolerių, sekmadienį vienetų varžybų finale žais favoritėmis laikomos šeimininkės Sara Erani bei Roberta Vinci.

Šeštadienį pusfinalyje nugalėtojos titulą ginanti bei pirmoji raketė italė Sara Errani 6:4, 6:4 nugalėjo ketvirtąją pagal skirstymą čekę Klarą Zakopalovą, o antrąjį reitingą turinti italė Roberta Vinci 5:7, 6:2, 6:2 įveikė ispanę Estrellą Cabezą.

Paskutinį sykį šio turnyro finale abi italės žaidė 2009-aisiais, kai Flavia Pennetta 6:1, 6:2 nugalėjo Sarą Errani. Beje, pastarajai tenisininkei tai bus jau ketvirtasis finalas šiame WTA serijos turnyre - 2008 ir 2012 metais ji tapo nugalėtoja.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 280 WTA reitingo taškų bei 40 tūkst. dolerių čekis.