Lemiamoje dvikovoje trečias pagal skirstymą L. Hewittas po pustrečios valandos kovos 6:3, 6:7 (4:7), 7:6 (7:3) palaužė antrąjį reitingą turėjusio kroato Ivo Karlovičiaus pasipriešinimą ir tik trečiuoju bandymu laimėjo šį turnyrą.

2012 metais finale australas nusileido amerikiečiui Johnui Isneriui, o pernai turėjo pripažinti prancūzo Nicolaso Mahuto pasipriešinimą.

ATP turnyrą Švedijoje laimėjo urugvajietis P. Cuevas

Laimėjęs jau 30-ąjį karjeroje ATP serijos turnyrą Lleytonas Hewittas be pagrindinio prizo užsitikrino 250 ATP klasifikacijos taškų bei 81 500 JAV dolerių čekį.

Sekmadienį JAV pasibaigusio ATP serijos „Hall of Fame Tennis Championships“ vyrų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė 474 tūkst. dolerių, vienetų varžybas tik trečiuoju bandymu laimėjo 33-jų metų australas Lleytonas Hewittas.

Lemiamoje dvikovoje trečias pagal skirstymą L.Hewittas po pustrečios valandos kovos 6:3, 6:7 (4:7), 7:6 (7:3) palaužė antrąjį reitingą turėjusio kroato Ivo Karlovičiaus pasipriešinimą ir tik trečiuoju bandymu laimėjo šį turnyrą.

Tai buvo pirmasis Urugvajaus tenisininko laimėtas ATP serijos teniso turnyras per visą karjerą.

Be pagrindinio prizo P. Cuevasui atiteko 250 ATP reitingo taškų bei 77 315 eurų čekis, o Joao Sousos laimikis – 150 ATP klasifikacijos taškų bei 40 720 eurų piniginis prizas.

Dvejetų varžybų nugalėtojais tapo ketvirtoji pagal reitingą švedo Johano Brunstromo ir amerikiečio Nicholaso Monroe pora, finale 4:6, 7:6 (7:5), 10:7 privertusi pasiduoti prancūzą Jeremy Chardy bei austrą Oliverį Marachą.

ATP serijos vyrų teniso turnyro Švedijoje prizų fondą sudarė 426,6 tūkst. eurų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)