Tai buvo penktasis 25-erių metų Latvijos tenisininko, kuris pajėgiausių žaidėjų reitinge yra 23-čias, laimėtas ATP serijos teniso turnyras.

Kartu su pagrindiniu prizu E. Gulbiui atiteko 99 545 eurų čekis bei 250 ATP klasifikacijos taškų.

Pažymėtina, jog latvis iki šiol laimėjo visus ATP turnyrus, kurių finaluose žaidė.

Dešimtoji planetos raketė 28-erių prancūzas Jo-Wilfriedas Tsonga tenkinosi 52 430 eurų pinignu prizu bei 150 įskaitinių ATP reitingo taškų.

Dvejetų varžybas laimėjo antroji korto šeimininkų pora: Julienas Benneteau ir Edouardas Rogeris-Vasselinas 4:6, 7:6 (8:6), 13:11 nugalėjo australą Paulą Hanley'į poroje su britu Jonathanu Marray'umi.

ATP serijos vyrų teniso turnyro Marselyje prizų fondą sudarė 621,5 tūkst. eurų.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (38)