Merginų dvejetų varžybų pusfinalyje Justinos Mikulskytės ir Akvilės Paražinskaitės duetas 6:4, 6:1 nugalėjo Didžiosios Britanijos atstoves Katie Boulter bei Laną Rush.

Lietuvaičių varžovėmis finale bus ketvirtos pagal reitingą rusės - Darija Kasatkina ir Anastasija Ryčagova, kurios pusfinalyje 6:4, 6:2 įveikė čekes Dominiką Haldinovą bei Marie Mayerovą.

Turnyro vaikinų dvejetų varžybas laimėjo penktoji pora iš Vokietijos: Danielis Baumannas poroje su Johannesu Haerteisu finale 7:5 (7:6 (7:1) privertė pasiduoti aštuntus pagal skirstymą šveicarus Adrianą Bodmerį ir Danielį Valentą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)