Penktadienį pusfinalyje kroatas Ivo Karlovičius 7:6 (8:6), 7:6 (9:7) įveikė čeką Jiržį Vesely'ą, o Philippas Kohlschreiberis 6:2, 4:6, 6:4 įrodė savo pranašumą prieš Denisą Istominą iš Uzbekistano.

Beje, Vokietijos tenisininkas penktadienį žaidė ir atidėtą ketvirtfinalio mačą, kuriame 7:5, 4:6, 6:1 nugalėjo kroatą Matę Deličių.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 77 315 eurų čekis bei 250 įskaitinių ATP reitingo taškų.

Paaiškėjo WTA serijos Strasbūro moterų teniso turnyro vienetų varžybų finalininkės

Prancūzijoje tęsiasi WTA serijos tarptautinis „Internationaux de Strasbourg“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių.

Penktadienį pusfinalyje pergales iškovojo ir į finalą pateko Puerto Riko tenisininkė Monica Puig, 7:5, 6:32 nugalėjusi amerikietę Madison Keys, bei ispanė Silvia Soler Espinosa, 5:7, 7:6 (9:7), 6:3 privertusi pasiduoti kitą JAV atstovę Christiną Mchalę.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 34 677 eurų čekis bei 280 įskaitinių WTA klasifikacijos taškų.