Kitame šešioliktfinalio mače Aleksas Tverijonas 3:6, 2:6 pralaimėjo Prancūzijos tenisininkui Loic'ui Ducourau, o Julius Gotovskis 4:6, 3:6 turėjo pripažinti korto šeimininko bei favorito Vladimiro Ivanovo pranašumą.

Anksčiau pasirodymą vienetų varžybose baigė Lukas Mugevičius ir Julius Tverijonas.

Dvejetų varžybų aštuntfinalyje prancūzo Mathiaso Bourgue ir L. Mugevičiaus duetas 6:3, 4:6, 11:9 nugalėjo rusus Jegorą Kovaliovą bei Aleksandrą Žurbiną, o Aleksas ir Julius Tverijonai 3:6, 3:6 pralaimėjo italams Giammarco Micolaniui bei Giorgio Portaluriui.

ITF serijos vyrų teniso turnyro Estijoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.

M. Bugailiškis ir J. Mikulskytė pateko į Europos jaunių čempionato šešioliktfinalį

Europos jaunių (iki 18 metų) teniso pirmenybėse Šveicarijoje vaikinų vienetų varžybų antrame (1/32 finalo) rate Mantas Bugailiškis 6:4, 6:3 nugalėjo britą Alexanderį Sendegeyą bei šešioliktfinalyje susitiks su ketvirta rakete rusu Danilu Medvedevu.

Rusijos tenisininkas antro rato mače 6:1, 6:1 sutriuškino Belgijos atstovą Omarą Salmaną.

Vaikinų dvejetų varžybų pirmame rate M. Bugailiškio ir Augusto Radžiukyno duetas 6:2, 0:6, 10:6 įveikė Davidą Micevskį bei Dino Vučidolovą iš Makedonijos, tačiau šešioliktfinalyje 6:7 (9:11), 1:6 pralaimėjo trečiai porai iš Prancūzijos - Quentinui Halysui ir Johanui Sebastienui - bei pasitraukė iš tolesnės kovos.

Merginų vienetų varžybų antrame (1/32 finalo) rate Justina Mikulskytė 6:1, 6:1 sutriuškino Moldovos tenisininkę Aliną Soltaniči bei šešioliktfinalyje susitiks su šveicare Nina Stadler, kuri 1:6, 6:2, 6:3 privertė pasiduoti aštuntą pagal reitingą serbę Niną Stojanovič.

Merginų dvejetų varžybų šešioliktfinalyje keturioliktas pagal skirstymą J. Mikulskytės bei Agnės Čepelytės duetas 4:6, 1:6 turėjo pripažinti į aštuntfinalį iškopusių suomių Nanettės Nylund ir Olivijos Pimia pranašumą.

S. Valantiejūtė baigė pasirodymą moterų teniso turnyre Vokietijoje

Nesėkmingai Tarptautinės teniso federacijos (ITF) moterų teniso turnyras BMW AHG Cup Vokietijoje susiklostė Saulei Valantiejūtei.

Dvejetų varžybų aštuntfinalyje septyniolikmetės Lietuvos tenisininkės bei devyniolikmetės danės Malenės Stripp duetas 2:6, 0:6 pralaimėjo šešiolikmetėms čekėms Ninai Holanovai ir Gabrielai Andreai Knutson.

Čekių varžovėmis ketvirtfinalyje bus antroji turnyro pora - rusė Tatjana Kotelnikova bei švedė Hilda Melander.

Vienetų kvalifikacinių varžybų pirmajame rate S. Valantiejūtė 4:6, 1:6 pralaimėjo aštuoniolikmetei vokietei Carmen Smolkai, kuri vėliau 6:3, 2:6, 6:4 privertė pasiduoti 21-erių tautietę Tanją Winkler bei iškopė į pagrindines vienetų varžybas.

ITF serijos tarptautinio moterų teniso turnyro Vokietijoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (6)