Vienetų varžybų šešioliktfinalyje Uzbekistano atstovas Denisas Istominas 6:7 (5:7), 6:3, 6:2 nugalėjo šeštąją raketę suomį Jarkko Niemineną, argentinietis Juanas Monaco 6:2, 6:1 sutriuškino korto šeimininką Benjaminą Beckerį, rusas Nikolajus Davydenka 6:3, 6:1 įveikė Izraelio tenisininką Dudį Selą, o kroatas Mate Deličius 7:5, 7:5 privertė pasiduoti lenką Michalą Przysiezny.

Dėl lietaus nebaigtame šešioliktfinalio mače tarp italo Alessandro Giannessi bei australo Jasono Kublerio kol kas pusiausvyra – 5:7, 6:3.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 77 315 eurų čekis bei 250 įskaitinių ATP reitingo taškų.

Paaiškėjo dar penki Nicos turnyro aštuntfinalio dalyviai

Prancūzijoje tęsiasi ATP serijos „Open de Nice Cote dAzur“ tarptautinis vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 426 tūkst. eurų.

Vienetų varžybų šešioliktfinalyje pergales iškovojo bei aštuntfinalio dalyviais tapo austras, amerikietis, argentinietis olandas bei slovakas.

Dominic Thiem (Austrija) – Steve Johnson (JAV) 3:6, 7:6 (7:5), 7:5;

Jack Sock (JAV) – Kenny De Schepper (Prancūzija) 6:4, 6:2;

Carlos Berlocq (Argentina) – Julien Benneteau (Prancūzija) 6:1, 4:6, 6:3;

Robin Haase (Olandija) – Filippo Volandri (Italija) 6:3, 6:2;

Martin Kližan (Slovakija) – Bernard Tomič (Australija) 4:6, 6:3, 6:4.

Be pagrindinio prizo, vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 77 315 eurų čekis bei 250 įskaitinių ATP klasifikacijos taškų.

Niurnbergetęsiasi moterų varžybos

Vokietijoje vykstančiame WTA serijos „Nurnberger Versicherungs Cup“ tarptautiame moterų teniso turnyre paaiškėjo pirmosios vienetų varžybų ketvirtfinalio dalyvės.

Vienetų varžybų aštuntfinalyje antroji raketė kanadietė Eugenie Bouchard 6:0, 6:1 sutriuškino Australijos atstovę Anastasiją Rodionovą, italė Karin Knapp 6:3, 6:3 nugalėjo slovėnę Poloną Hercog, Kazachstano tenisininkė Jaroslava Švedova 6:4, 6:2 įveikė šeštąją pagal reitingą japonę Kurumi Narą, o čekė Karolina Pliskova 7:6 (7:5), 6:3 privertė pasiduoti belgę Alison Van Uytvanck.

Paskutiniajame vienetų varžybų šešioliktfinalio mače vokietė Angelique Kerber 6:4, 6:2 įrodė savo pranašumą mače su Marina Erakovič iš Naujosios Zelandijos.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 34 677 eurų čekis bei 280 WTA reitingo taškų.