Penktadienį vienintelį įvartį lietuviams, kurie 2008-aisiais Pekine iškovojo parolimpinių žaidynių sidabrą, pelnė Marius Zibolis. Turkų gretose visus keturis kartus pasižymėjo Tuncay'us Karakaya.

Londono parolimpinių žaidynių vyrų golbolo finale Suomijos sportininkai 8:1 (6:0) nugalėjo Brazilijos vyrus. Beje, grupės varžybose lietuviai suomius buvo pranokę net 10:0.

Lietuvos rinktinės gretose žaidė penki golbolininkai: Marius Zibolis ir Mantas Panovas po 24 min. (be keitimų), G. Pavliukanecas 16 min., Arvydas Juchna 5, Saulius Leonavičius 3 min. Nerijus Montvydas nežaidė.

Primename, kad pusfinalyje lietuviai po atkaklios kovos 1:2 (1:0) nusileido Brazilijos komandai.

Ketvirtfinalyje mūsiškiai įtikinamai 12:4 (2:1) nugalėjo Pekino parolimpinių žaidynių čempionę Kinijos komandą, o prieš tai Londono parolimpinėse žaidynėse 11:1 įveikė Didžiąją Britaniją, 10:0 nugalėjo Europos čempionę Suomiją, bet 5:12 pralaimėjo Brazilijai ir sužaidė taikiai 5:5 su Švedija bei 2:2 su Turkija.

Grupės varžybų mačų tarp Lietuvos-Suomijos ir Lietuvos-D. Britanijos vaizdo įrašai:

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (48)