Pagrindinėje 10 km distancijoje nugalėjo ukrainietis Vitalijus Kuznecovas. „Bėgimo klubui“ atstovaujantis sportininkas finišavo per 33 min. 41,7 sek. ir užtikrintai aplenkė visus varžovus.
Antrąją vietą užėmė Darius Sadeckas („F.O.C.U.S. running“, 35.22,0), trečiąją – Aivaras Čekanavičius („Top Exchange“, 35.34,0).

Tarp moterų greičiausia buvo Gitana Akmanavičiūtė. Tituluota „Origami runners“ atstovė distanciją įveikė per 39 min. 18,5 sek. Tarp visų dalyvių tai buvo dešimtas rezultatas.

Antra finišavo ukrainietė Veronika Kalašnikova („Bėgimo klubas“, 41.25,7), trečia – Dalia Lukošienė („Lukas“, 43.26,8).

5 km distancijoje greičiausi buvo Dovydas Pauras (17.35,8) ir Viktorija Bilotė (23.44,7).
Savaite anksčiau surengtas XIII LBT etapas – „Biržų kilometrai“. Čia pagrindinė distancija buvo pusmaratonis.

21 km greičiausiai nubėgo Marius Ignotas („Lukas“) – 1 val. 15 min. 4,5 sek. Antras liko Jevgenijus Galuška (1:16.15,3), trečias – Vaidas Ramanauskas („Origami runners“, 1:17.07,7).

Moterų prizininkėmis tapo D. Lukošienė (1:33.52,9), Eglė Zablockytė (PRSSG, 1:39.25,0) ir Eglė Čiužaitė („Milions steps“, 1:40.20,5).

12 km bėgime nugalėtojais tapo Paulius Kovarskas (40.59,3) ir Neringa Songailienė (47.06,4). 3 km varžybose triumfavo Titas Pumputis (10.07,5) bei Jurgita Žirkauskaitė (13.17,4).

Bendroje LBT įskaitoje pirmauja V. Ramanauskas (9549 tšk.), lenkiantis Andrių Aukštuolį (9396 tšk.) ir Remigijų Zalumskį (8634 tšk.).

Tarp moterų lydere yra D. Lukošienė (6848 tšk.), antroje pozicijoje – Renata Jatužienė (6394 tšk.), trečioje – Aistė Valantiejienė (6387 tšk.).

Klubų įskaitoje dominuoja Kauno BMK (7871 tšk.). Antrąją vietą užima „Šešios Trim“ (6318 tšk.), trečiąją – „Bėgimo klubas“ (6035 tšk.).

XV LBT etapas – tradicinis „Alytaus pusmaratonio“ bėgimas – vyks rugpjūčio 27 dieną.