Sidabro medalį iškovojo prancūzas Martinas Fourcade'as, o bronzos apdovanojimu tenkinosi norvegas Tarjei Boe.

Vyrų varžybų rezultatas:

1. Arnd Peiffer (Vokietija) - 24 min. 34,0 sek. (1 netaiklus šūvis)
2. Martin Fourcade (Prancūzija) - atsiliko 13,0 sek. (2)
3. Tarjei Boe (Norvegija) - 25,2 (1)
4. Andrej Makovejev (Rusija) - 30,0 (0)
5. Emil Hegle Svendsen (Norvegija) - 30,4 (2)
6. Andreas Birnbacher (Vokietija) - 31,8 (1)
7. Christoph Stephan (Vokietija) - 34,8 (1)
8. Edgaras Piksonas (Latvija) - 42,9 (1)
9. Michael Greis (Vokietija) - 53,4 (2)
10. Andrej Deryzemlia (Ukraina) - 54,9 (1)
...
60. Tomas Kaukėnas (Lietuva) - 2:48,4 (2)
...
65. Karolis Dombrovskis - 2:57,5 (1)
...
72. Karolis Zlatkauskas - 3:19,2 (2)
...
107. Aleksandras Lavrinovičius - 5:10,1 (3)
...
125. Stefan Lopatič (Bosnija ir Hercegovina) - 10:34,6 (8)

D.Rasimovičiūtė taip pat buvo 60-a

Šeštadienį 60-ą vietą moterų 7,5 km sprinto rungtyje užėmė ir Diana Rasimovičiūtė. Lietuvos biatlonininkė triskart suklydo šaudykloje, o distanciją įveikė per 26 minutes 42,7 sekundės.

Finiše D. Rasimovičiūtę nuo pirmenybių auksą aštuntą kartą per savo karjerą iškovojusios ir be klaidų šaudžiusios vokietės Magdalenos Neuner skyrė 4 minutės bei 01,0 sekundė.

24-erių metų dukart olimpinė čempionė Vokietijos biatlonininkė nuotolį įveikė per 20 minučių 31,2 sekundės.

Kitos dvi Lietuvos atstovės sprinto rungtyje pasirodė kukliau. Aliona Sosunova (26:42,7) buvo 93-ia, o Natalija Kočergina (27:44,8) tarp 102 dalyvių liko 98-a.

Sidabro medalis sprinto rungtyje atiteko suomei Kaisai Makarainen, o bronza tenkinosi Slovakijos atstovė Anastasija Kuzmina.