Tinklinio naktyje iššūkį pasaulio jaunimo vicečempionėms Ievai Dumbauskaitei ir Monikai Povilaitytei metė naujosios Lietuvos čempionės Karolė Virbickaitė ir Vytenė Vitkauskaitė. Draugiškose rungtynėse lengvai laimėjusios pirmą setą 15:5, I. Dumbauskaitė ir M. Povilaitytė per anksti atsipalaidavo ir tuo pasinaudojusios varžovės sugebėjo išplėšti pergalę 2:1 (5:15, 15:13, 11:9).

Parodomosiose tinklinio varžybose dalyvavo beisbolo klubas „Vilnius“, regbio klubas „Geležinis vilkas“, „Lrytas.lt“, sporto žurnalistų komanda „Pressas“ bei Lietuvos sporto žurnalistų federacijos komanda. Jas papildė ir sustiprino žavingos merginos – tinklininkės Monika Povilaitytė, Vytenė Vitkauskaitė ir Karolė Virbickaitė. Varžybų nugalėtoja tapo sporto žurnalistų komanda „Pressas“, finale įveikusi BK „Vilnius“.

Mėgėjų paplūdimio tinklinio turnyre dalyvavo 18 komandų, kurios tinklinio aikštelėje kovėsi iki pat vėlyvo vakaro. Pirmąją vietą iškovojo „Kražantės“ komanda, antri liko „Bekojai“, o bronzos medaliais pasipuošė „Studentų“ ketvertukas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)