Jaunimo (iki 21 metų) vienetų varžybų kvalifikacinio turnyro 10 grupės dvikovoje T. Mikutis 3:1 (7:11, 12:10, 11:7, 12:10) įveikė graiką Giorgių Konstantinopoulą (ITTF-765) ir ketvirtadienį lemiamame mače susitiks su Taivano atstovu Chia-Liangu Hsu (ITTF-1424), kuris Graikijos stalo tenisininką nugalėjo taip pat rezultatu 3:1 (11:5, 8:11, 11:5, 11:7).

Jaunimo atrankos varžybose 21-oje grupėje varžosi 65 sportininkai, o į pagrindines varžybas pateks visų grupių nugalėtojai bei burtų keliu 11 antrąsias vietas užėmusių stalo tenisininkų.

Vyrų turnyro kvalifikacinio etapo 7-os grupės pirmą mačą T. Mikutis 0:4 (11:13, 5:11, 9:11, 9:11) pralaimėjo 338-ai planetos raketei vokiečiui Kilianui Ortui, o ketvirtadienį lietuvis nusileido ir portugalui Joao Monteiro (ITTF-127) 0:4 (7:11, 3:11, 3:11, 3:11).

Mūsiškis patyrė antrą nesėkmę, liko trečias grupėje ir baigė pasirodymą vyrų varžybose.

J. Monteiro savo ruožtu vokietį nugalėjo 4:0 (11:4, 11:5, 11:6, 11:9).

Iš viso suaugusiųjų atrankos varžybų 66 grupėse startavo 200 sportininkų, o toliau dėl 32 kelialapių į pagrindines varžybas kovos tik grupių nugalėtojai.