Remiantis ESPN, tai buvo šalčiausia dvikova NHL istorijoje, vykusi po atviru dangumi.

Oficiali temperatūra lauke „Target Field“ arenoje siekė 5,7 laipsių šalčio – tai pirmosios lygos rungtynės, vykusios lauke vyraujant neigiamai temperatūrai.

Pirmame kėlinyje komandos apsikeitė po įvartį, tačiau antrame dominavo svečiai, pelnę net 5-is ir taip padėję pamatus pergalei.

Trečiame kėlinyje „Wild“ dviem tiksliais metimais sumažino skirtumą, tačiau neišvengė nesėkmės 4:6 (1:1, 1:5, 2:0).

„Blues“ Vakarų konferencijoje užima antrą vietą (19 pergalių/ 9 pralaimėjimai/ 5 nesėkmės po pratęsimų), Minesotos klubas – 5-as (19/10/ 2).

Nors šeimininkai atsilikinėjo, rezultatas nesugadino nuotaikos beveik 40 tūkst. žiūrovų: sirgaliai gana aktyviai reagavo į įvykius aikštėje, dvikovos metu šoko ir dainavo.

2019 metų čempionė „Blues“ tribūnose taip pat turėjo savo sirgalių, atvykusių iš Sent Luiso.