Dviejuose nusileidimuose sugaišęs 1 minutę 43,96 sekundės H. Kristoffersenas vos 0,03 sekundės aplenkė ir antrą vietą bendroje pasaulio taurės varžybų įskaitoje užimantį austrą Marcelą Hirscherį. Po šio pasirodymo austras surinko 889 taškus ir iki 27 taškų sumažino atsilikimą nuo pirmaujančio A. L. Svindalo, kuriam diagnozuotas kelio kryžminių raiščių plyšimas ir, mažiausiai, devynių mėnesių gydymas ir reabilitacija.

Trečias slalomo rungtyje liko vokietis Fritzas Dopferis, nugalėtojui pralaimėjęs 0,45 sekundės.

Etapo rezultatai:

1. Henrik Kristoffersen (Norvegija) - 1 min. 43,96 sek. (50,97 + 52,99);
2. Marcel Hirscher (Austrija) - 1:43,99 (50,48 + 53,51);
3. Fritz Dopfer (Vokietija) - 1:44,41 (50,14 + 54,27);
4. Mattias Hargin (Švedija) - 1:44,75 (50,32 + 54,43);
5. Patrick Thaler (Italija) - 1:45,21 (51,09 + 54,12).

Orientavimosi slidėmis trasoje lietuviai liko toli nuo lyderių

Vokietijoje vykstančiame antrame orientavimosi sporto slidėmis pasaulio taurės varžybų etape ilgoje trasoje lietuviai liko toli nuo lyderių.

Moterų grupėje nugalėjo rusė Marija Kečkina (64 min. 08 sek.), aplenkusi švedes Tovę Alexandersson (atsiliko 1 min. 53 sek.) ir Eveliną Wickbom (+3:55).

Gabrielė Andrašiūnienė nugalėtojai pralaimėjo 17 minučių 19 sekundžių bei, kaip ir vidutinėje trasoje, užėmė 22-ą vietą tarp 31-os sportininkės.

Vyrų grupėje trečią pergalę iškovojo švedas Erikas Rostas (71:33), aplenkęs rusą Eduardas Chrennikovą (+0:21) ir norvegą Larsą Moholdtą (+1:11).

Iš lietuvių geriausiai pasirodė Regimantas Kavaliauskas (+15:35) užėmęs 32-ą, o Andrejus Gerasimovas (+22:03) liko 36-as tarp 48-ių dalyvių.