Geriau sekėsi Karolinai Gužauskaitei (1329 taškai), kuri užėmė 7-ąją vietą. Po 3 rungčių mūsų sportininkė buvo 16-ta, bet kombinuotoje bėgimo ir šaudymo rungtyje užėmė antrąją vietą ir bendrojoje įskaitoje šoktelėjo aukštyn per 9 pozicijas.

Lina Batulevičiūtė (1282) galutinėje įskaitoje užėmė 21-ąją vietą, nors po 3 rungčių buvo 28-ta.

Pirmą vietą Vengrijoje iškovojo lenkė Oktawia Nowacka (1379), antra finišavo kinė Xiaonan Zhang (1352), trečia - vokietė Lena Schoneborn (1350).

Pasaulio taurės finalas birželio 6-8 dienomis bus surengtas JAV. Finalo moterų varžybose Lietuvai atstovaus Laura Asadauskaitė-Zadneprovskienė, K. Gužauskaitė ir L. Batulevičiūtė.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (15)