Pirmą kartą šį sezoną pirmą vietą pasidalijo du sportininkai - vieną baudos ratą sukęs italas Lukas Hoferis ir be klaidų šaudęs vokietis Simonas Schemppas. Abiems biatlonininkams tai ne tik pirmos pergalės šio sezono sezono etapuose, bet ir abu pirmą kartą šį sezoną tapo prizininkais.

Vos 4,3 sekundės nuo nugalėtojų atsilikęs trečią vietą užėmė kitas vokietis Arndas Peifferis, o bendroje sezono įskaitoje pirmaujantis dukart pasaulio taurės laimėtojas prancūzas Martinas Fourcade'as liko penktas.

Etapo rezultatai:

1. Lukas Hofer (Italija) - 24 min. 44,9 sek. (1 baudos ratas)
1. Simon Schempp (Vokietija) - 24 min. 44,9 sek. (0 baudos ratų)
3. Arnd Peiffer (Vokietija) - atsiliko 4,3 sek. (0)
4. Dominik Landertinger (Austrija) - 13,9 (1)
5. Martin Fourcade (Prancūzija) - 25,3 (2)
...
80. Karolis Dombrovskis (Lietuva) - 2:59,3 (2)
...
96. Karolis Zlatkauskas (Lietuva) - 4:31,7 (4)
...
100. Aleksandras Partiukas (Latvija) - 6:24,6 (4)

Lyderių rikiuotė bendroje įskaitoje (po 12 rungčių iš 22):

1. Martin Fourcade (Prancūzija) - 502
2. Emil Hegle Svendsen (Norvegija) - 413
3. Dominik Landertinger (Austrija) - 331
4. Johannes Thingnes Boe (Norvegija) - 315
5. Simon Schempp (Vokietija) - 310

Tarptautinės biatlono sąjungos taurės etape lietuviai mišrioje estafetėje aplenkė tris kvartetus

Penktadienį Vokietijoje mišrios estafetės (moterys 2 po 6 km ir vyrai 2 po 7,5 km) varžybomis prasidėjo 2013-2014 metų sezono Tarptautinės biatlono sąjungos (IBU) taurės varžybų šeštasis etapas.

Lietuvos rinktinė, kuriai atstovavo Marija Kaznačenko, Gabrielė Leščinskaitė, Rokas Suslavičius ir Arnoldas Mikelevičius, nuo lyderių atsiliko ratu, tačiau, aplenkusi Suomijos, Latvijos bei Didžiosios Britanijos kvartetus, buvo klasifikuota keturiolikta.

Mišrią estafetę laimėjo Vokietijos ekipa, antrą vietą užėmė Rusijos biatlonininkų kvartetas, o trečia pozicija tenkinosi Prancūzijos komanda.

1. Vokietija - 1 val. 20 min. 05,6 sek. (1 baudos ratas + 6 papildomi šoviniai)
2. Rusija - atsiliko 1 min. 12,6 sek. (0+5)
3. Prancūzija - 1:59,2 (0+10)
4. Austrija - 2:01,9 (0+7)
5. Šveicarija - 2:11,3 (2+7)