31-erių metų Somalyje gimęs lengvaatletis 26.2 mylių distanciją įveikė per 2 valandas 8 minutes ir 21 sekundę. Nuo čempiono jis atsiliko beveik keturias minutes (2:04:27). Antras finišavo Stanley Biwott, trečias - Tsegaye Kebede. Praėjusiais metais M. Farahas bėgo tik pusę distancijos.

Praėjusį mėnesį Didžiajai Britanijai atstovaujantis bėgikas dalyvavo Niujorko pusmaratonyje, kuriame liko antras, ir savo pasirodymu buvo labai nepatenkintas. M. Farahas yra olimpinis ir pasaulio čempionas 5 ir 10 km bėgimo rungtyse.

Tarp moterų greičiausia buvo Edna Kiplagat. Antrą vietą užėmė Kenyan Florence Kiplagat, trečią - maratono debiutantė 10 km rungties olimpinė čempionė Tirunesh Dibaba.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)