Penkiolika pergalių per 40 reguliariojo sezono rungtynių iškovojusi "Devils" komanda trečiadienį namuose 4:5 (0:3, 2:1, 2:1) turėjo pripažinti antroje pozicijoje Rytų konferencijoje esančių Bostono "Bruins" (56 tšk.) ledo ritulininkų, kurie iškovojo 26-ą pergalę per 39 mačus, pranašumą.

Po rezultatyvaus 34-erių metų lietuvio perdavimo trečiojo kėlinio pabaigoje (59:23) galutinį mačo rezultatą (4:5) užfiksavo Mattas D'Agostini.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per 15 žaidimo minučių (14:50) dukart metė (kartą - netaikliai) į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Iš viso D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone - 1 įvartis, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 8 baudos minutės.

Likusius įvarčius arenos šeimininkams, kurių nesėkmių serija ilgiausia nuo 1985-1986 metų sezono, pelnė Patrikas Eliašas (31:07), Travisas Zajacas (38:12) ir Andy Greene (45:58).

Dviem įvarčiais nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Gregory Campbellas (1:10 ir 8:12), vienu - Danielis Paille (4:51), Zdeno Chara (23:06) bei Tyleris Seguinas (47:33).