Antrą vietą penkiolikos ekipų Rytų konferencijoje užimantys "Devils" (7 tšk.) ledo ritulininkai sekmadienį svečiuose po pratęsimo 3:4 (0:2, 1:0, 2:1, 0:1) turėjo pripažinti šeštoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Monrealio "Canadiens" (6 taškai) ekipos pranašumą.

34-erių metų lietuvis įvartį įmušė trečiajame kėlinyje (53:02) ir buvo išlyginęs rezultatą (3:3). Per nepilnas 18 žaidimo minučių (17:50) jis trissyk metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Iš viso D.Zubraus sąskaitoje per ketverias šios sezono rungtynes - 1 įvartis bei 1 rezultatyvus perdavimas ir nė vienos baudos minutės.

Likusius įvarčius svečiams Monrealyje pelnė Patrikas Eliašas (23:26) bei Davidas Clarksonas (5:23).

Įvarčiais prie trečiosios iš eilės "Canadiens" pergalės per keturis mačus prisidėjo Ryanas White'as (02:25), Brendanas Gallagheris (13:35), Brandonas Prustas (42:00) ir Andrejus Markovas (44:22).