Ketvirtadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai 6:4 (0:1, 4:2, 2:1) nugalėjo vienuoliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančią Tampos „Lightning“ (77 tšk.) komandą, kuriai tai buvo 42-oji nesėkmė per 77 mačus.

Po arenos šeimininkų ekipos puolėjo iš Lietuvos įvarčio antrojo kėlinio pradžioje (23:07) mačo rezultatas tapo lygus 1:1.

Lietuvos ledo ritulininkas per daugiau nei 14 žaidimo minučių (14:14) iš viso dukart metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be 17 įvarčių, 33-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone - 24 rezultatyvūs perdavimai ir 34 baudos minutės.

Likusių įvarčių autoriais Naujojo Džersio klubo gretose ketvirtadienį tapo Jacobas Josefsonas (26:54), Ilja Kovalčiukas (33:26), Marekas Zidlicky'is (34:37), Aleksejus Ponikarovskis (42:25) bei Davidas Clarksonas (46:05).

Trimis įvarčiais svečių gretose pasižymėjo Ryanas Malone'as (19:16, 24:40 ir 30:13), vienu - Trevoras Smithas (59:15).