Penktadienį namuose „Devils“ ledo ritulininkai po baudinių serijos 3:4 (0:0, 1:2, 2:1, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti dvyliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Toronto „Maple Leafs“ (74 tšk.) komandos pranašumą, kuriai tai buvo 33-ioji pergalė per 75 mačus.

Po arenos šeimininkų ekipos puolėjo rezultatyvaus perdavimo antrojo kėlinio pabaigoje (38:57) įvartį pelnė Jacobas Josefsonas, o Toronto ekipa pirmavo 2:1.

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per 18 su puse (18:32) žaidimo minučių kartą metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Be 24 rezultatyvių perdavimų, 33-ejų metų D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone - 16 įvarčių ir 34 baudos minutės.

Likusių įvarčių autoriais Naujojo Džersio klubo gretose tapo Zachas Parise'as (50:57) bei Adamas Henrique'as (55:18).

Įvarčiais prie svečių pergalės prisidėjo Tyleris Bozakas (33:47), Nazemas Kadri (34:56), kuris dar realizavo ir pergalingą baudinį, bei Davidas Steckelis (49:25).