Pirmą turnyro dieną vykusiose komandinėse varžybose abi Lietuvos rinktinės suklupo aštuntfinaliuose.

Vyrų turnyre Lietuvos komanda pirmajame rate 2:1 įveikė Airijos ekipą, tačiau aštuntfinalyje 0:2 nusileido Japonijos stalo tenisininkams, kurie iškovojo bronzos medalius.

Moterų turnyro starte lietuvės 2:1 įveikė Švedijos-3 ekipą, tačiau aštuntfinalyje 1:2 nusileido Brazilijos rinktinei, kuri tapo šio turnyro nugalėtoja. Brazilės finale 2:1 įveikė Slovėnijos stalo tenisininkes.

Paaiškėjo ir pirmos lietuvių varžovės moterų asmeninėse varžybose: Lina Martinkė ketvirtadienį susitiks su Velso atstove Phillips Megan, Eglė Stuckytė išmėgins jėgas su Huda Mustafa iš Švedijos, o Aistės Macaitės varžove bus prancūzė Roza Soposki.

Vyrų vienetų varžybose Tomas Mikutis ir Alfredas Udra iš karto pateko į pagrindinį turnyrą, o Valdas Martinkus atrankos rate žais su Irano atstovu Seyedu Pourya Omraniu.