Pasvaliečiams – skaudus kirtis nuo alytiškių

Mažiausiai vargo turėjo alytiškiai, kurie savo žiūrovų akivaizdoje 15 įvarčių skirtumu – 41:26 (23:12) sutriuškino Pasvalio „Rankininko/SM“ ekipą.

Aikštės šeimininkai dar iki pirmojo kėlinio vidurio atitrūko 7 įvarčių skirtumu – 11:4, o į pertrauką iškeliavo turėdami dviženklę persvarą – 23:12.

Antro kėlinio pradžioje komandas jau skyrė 14 įvarčių – 28:14 ir likusi rungtynių dalis buvo daugiau formalumas, dėl nugalėtojo jau niekam nebekilo abejonių.

Alytiškių gertose nesulaikomas buvo Gintautas Adamkevičius, įmetęs 8 įvarčius (3 iš 7 m), po 5 pridėjo Šarūnas Bunevičius, Irmantas Asakavičius ir Žygimantas Micevičius.

Iš pasvaliečių išsiskyrė 6 įvarčius (1 iš 7 m) įmetęs Arnas Tekutis, 5 (1) pridėjo Egidijus Pavilionis, 4 – Ilmaras Valiulis.

HC „Vilnius“ išvykoje palaužė uteniškius

HC „Vilnius“ išvykos rungtynėse rezultatu 31:23 (20:7) palaužė Utenos HC „Utena“ rankininkus.

Pirmą kėlinį vilniečiai akivaizdžiai dominavo ir susikrovė net 13 įvarčių skirtumą – 20:7. Antrąjį kėlinį uteniškiai pradėjo spurtu 8:1 ir atsilikimą sumažino iki 6 įvarčių – 15:21.

Sostinės atstovai antrame ketvirtyje tik 46 minutę įmetė antrą įvartį – 22:15. Visgi, šioje dvikovoje įtampos nebuvo – vilniečiai buvo atsipalaidavę ir ramiai baigė rungtynes.

HC „Vilniaus“ ekipą į pergalę vedė Tadas Padolskis, įmetęs 6 įvarčius (1 iš 7 m), Kostas Plaušinaitis (1 iš 7 m) ir Marius Panavas pridėjo – po 5 įv.

Iš Utenos ekipos išsiskyrė Šarūnas Šeduikis, įmetęs 8 įvarčius (3 iš 7 m), Arūnas Urbonas pridėjo 4 (visi – iš 7 m) įvarčius.

Donatas Žebelys (HC „Vilnius“ vartininkas): „Pirmą kėlinį vertinu labai gerai. Antrame atsipalaidavome. Mums buvo labai reikalingi taškai ir juos iškovojome. Lauksime kitų rungtynių ir kitų taškų. Kol kas turnyro lentelėje esame ne toje vietoje, kokioje turėtume būti“.

Andrius Katinas (HC „Utena“ žaidėjas): „Pirmame kėlinyje kėlinyje padarėme per daug klaidų, paleidome varžybas. Antrame sustygavome gynybą ir truputį sumažinome varžovų pranašumą“.

Šiauliuose – arši kova

Šiaulių „SM Dubysos-Gubernijos“ atstovai namuose turėjo kaip paprakaituoti su šiemet itin buksuojančiais Kauno LSU ekipos žaidėjais. Iniciatyvą šiauliečiai perėmė ir pergalę rezultatu 35:28 (14:15) išplėšė po sėkmingiau sužaistos antros rungtynių dalies.

Iki 45 rungtynių minutės virė itin atkakli – įvartis į įvartį kova, tačiau 50 dvikovos minutę šiauliečiai atitrūko 3 įvarčiais – 27:24 ir kauniečiai šiek tiek sutriko, ėmė skubėti bei neišvengė klaidų. Tuo pasinaudoję varžovai sužaidė atkarpą 4:1 ir jau liko nebepavejami.

35 dvikovos minutę diskvalifikacine pražangą užsidirbo LSU žaidėjas Saulius Katkevičius.

Šiaulių rankininkų gretose nesulaikomi buvo po 11 įvarčių įmetę Gabrielius Virbauskas (2 iš 7 m) ir Mindaugas Nakvosas.

Kauniečių gretose Paulius Orlovskis įmetė 8 (1 iš 7 m) įvarčius, Mindaugas Barzdenis ir Karolis Dambrauskas (1 iš 7 m) – po 6 įv.

Priminsime, kad dvejos „Vivus.lt rankinio lygos“ čempionato rungtynės buvo sužaistos praėjusį šeštadienį. Iki šeštojo turo be pralaimėjimų žingsniavę ir pirmi turnyro lentelėje buvę Vilniaus VHC „Šviesa“ rankininkai suklupo savo žiūrovų akivaizdoje – rezultatu 32:34 (14:15) nusileido Kauno „Granito-Gajos-Kario“ atstovams.

Į pirmą turnyro lentelės vietą kilstelėjo penkiskart Lietuvos čempionai Klaipėdos „Dragūno“ rankininkai, namuose rezultatu 33:26 (15:12) palaužė principinius savo varžovus LRT Didžiosios taurės bei Lietuvos rankinio supertaurės nugalėtojus Varėnos „Ūlos“ rankininkus.

Klaipėdiečiai Lietuvos rankinio čempionate žingsniuoja pergalingai – iškovojo šešias pergales iš tiek pat galimų, o varėniškiai kol kas buksuoja – patyrė trečią nesėkmę, kartą sužaidė lygiosiomis ir du kartus iškovojo pergales.

Atnaujintos ir moterų pirmenybės:

Kauno „Širšės-Gaja-Etnomedijos intercentras“ - Kauno „ACME-Žalgiris“ 24:56 (11:25)

„Širšės“: Karolina Sparnauskaitė 6/1, Gabija Kleizaitė 4/1, Eglė Laurinavičiūtė 4/1, Austėja Narauskaitė 3, Nikola Aina Krulytė 3/1, Miglė Lazutkaitė 2, Ugnė Valaitytė 1, Vytautė Lodaitė 1.

„Žalgiris“: Daiva Būtėnaitė 14, Rita Oksaitė 10, Simona Kazlauskaitė 10, Viltė Lubytė 6, Laura Žukovaitė 5, Ingrida Šacikauskaitė 5, Gintarė Lydekaitė 3/1, Gabija Vidūnaitė 2, Dovilė Ilčiukaitė 1.

Utenos DSC – Alytaus „SRC-Margiris“ 26:27 (13:14)

DSC: Justina Zenkovaitė 9, Indrė Butkutė 4, Gabija Vareikytė 4/4, Eimantė Zenkovaitė 3, Karolina Čekuolytė 3/3, Lina Verikaitė 2, Augustė Bureikaitė 1.

„Margiris“: Laura Konstantinavičiūtė 12/3, Austina Rėklaitytė 5, Simona Pačkauskaitė 5, Gabija Ustilaitė 3, Silvija Armanavičiūtė 2.

Klaipėdos „Viesulas“ - Vilniaus „Eastcon-Tauras-Vilniaus kolegija“ 37:37 (17:19)

„Viesulas“: Brigita Ivanauskaitė 17/7,Roberta Ivanauskaitė 5, Deimantė Briedytė 5, Dovilė Mižutytė 4/3, Sandra Grigaitienė 3, Skirmantė Pociūtė 2, Dainora Prielgauskaitė 1.

„Tauras“: Klaudija Šidlauskytė 13/3, Inesa Verbovik 11/2, Ramunė Silko 5, Edita Kairytė 4, Gerda Trušytė 2, Eglė Burakauskaitė 2/1.

Čempionate pirmauja Vilniaus „Eastcon-Tauras–Vilniaus kolegija“ po 4 rungtynių turinti 7 taškus. Antroje pozicijoje – Kauno rajono HC „Garliava SM–CASCADA“ kolektyvas (6 tšk.), po 4 taškus turi Kauno „ACME-Žalgiris“ (2 rungtynės) ir Vilniaus LEU „Šviesa-Eglė“ (3 rungtynės).

Prisijunk prie tūkstančių sporto mėgėjų bendruomenės – tapk DELFI Sporto draugu „Facebook“, sužinok šviežiausias naujienas iš sporto arenų, dalinkis įžvalgomis ir komentarais!

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)