Pirmi jau trečiąją minutę pasižymėjo gargždiškiai, kuriems įvartį pelnė vienas iš „Ledžingoje“ žaidžiančių Kauno ledo ritulininkų „trijulės“ B. Jakšys - 1:0.

Antro kėlinio viduryje „Ledžingos“ puolėjas B. Jakšys pelnė antrą iš savo trijų įvarčių rungtynėse 2:0. Tačiau po 17 sekundžių pasižymėjo „kiras“ E. Melnikovas (1:2). Besibaigiant antram kėliniui B. Jakšys atliko savo „hat–trick`ą“ (3:1).

Paskutiniame kėlinyje netrūko aštrių momentų prie abiejų vartų. 46 minutę rezultatą sušvelnino M. Fediukinas (2:3) ir klaipėdiečiai ėmė didinti spaudimą varžovams, stabdydami juos ir prie bortų, ir aikštės viduryje.

Iki dvikovos pabaigos likus mažiau nei 5 minutėms „Ledžinga“ vėl susigrąžino dviejų įvarčių persvarą (4:2), o tašką dvikovoje galėjo padėti jaunasis D. Razmadzė, kuris neišnaudojo baudinio už varžovo pražangą.

„Kirai“ neliko skolingi varžovams ir, iki dvikovos pabaigos likus 2 min. 18 sek., pakilę į lemiamą šturmą, sušvelnino rezultatą - 3:4.
Ši atkarpa iki rungtynių pabaigos buvo sėkmingesnė „Ledžingai“, kuri išsaugojo vartus nuo išlyginamojo įvarčio ir šventė ilgai lauktą pergalę prieš „Kirus“.

Dvikovos atkaklumą liudija ir retas įvykis aikštelėje, kuomet lūžo „Ledžingos“ vartininko I. Plotnikovo lazda.

„Ledžinga“ – „Kirai“ 4:3 (1:0, 2:1, 1:2).

„Ledžinga“: B. Jakšys 3, D. Matula 1 įvartis.

„Kirai“: E. Melnikovas, M. Fediukinas ir R. Adomaitis po 1 įvartį.

I diviziono Vakarų konferencijos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po baudinių serijos, pralaimėjimai po baudinių serijos, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):