Tris įvarčius Lietuvos komandai pelnė Aimas Fiščevas (00:44, Paulius Gintautas Danielius Bogdziulis, 04:25, Danielius Nomanovas, Mauras Baltrukonis ir 24:44, D. Bogdziulis, P. Gintautas), po vieną įmušė Ilja Četvertakas (03:06, M. Baltrukonis, Jaunius Jasinevičius) ir Edgaras Protčenka (13:40, D. Bogdziulis, P. Gintautas).

Varžovų gretose pasižymėjo Szabolcsas Hildebrandas (11:09, Balazsas Peteris, Huba Borsas).

Lietuvos rinktinė varžovus už ragų pričiupo jau pirmomis sekundėmis. Pirmame kėlinyje komanda pirmas penkias minutes žaidė idealiai, išnaudojo visas varžovų klaidas ir įmušė tris įvarčius be atsako bei privertė varžovus keisti vartininką.

Antrame kėlinyje Lietuva sumažino tempą, tačiau be įvarčio geriausias čempionato puolimo trejetas (A. Fiščevas, D. Bogdziulis, P. Gintautas) neliko. Lietuva po dviejų kėlinių pirmavo net 5:1.

Trečiame kėlinyje žaidimas išsilygino ir komandos įvarčių nebepelnė.
Penktadienį čempionate dar kaunasi Vengrijos – Nyderlandų ekipos. Iškovoję pergalę vengrai, užsitikrins bilietą į pirmą divizioną.

Paskutinėse dienos rungtynėse bus kovojama dėl išlikimo. Estijos – Kroatijos dvikovoje pralaimėjusi komandai liks tik minimalūs šansai išsaugoti vietą grupėje.

Paskutinę, penktą rungtynių dieną, Lietuva žais su Nyderlandais. Vengrija - su Kroatija, o Estija - su Rumunija.

Turnyro lentelė po dešimtų čempionato rungtynių (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai):