Pakeliui į pusfinalį T. Šakys ir L. Smirinenka rezultatu 4:1 įveikė anglų žvaigždžių porą Steve'ą Douglasą (9 vieta WDF reitinge) ir Clive'ą Bardeną (26 vieta WDF), o po to 4:3 nugalėjo ir škotų dvejetą (vienas jų - Alexas Listeris prieš porą metų yra žaidęs Latvijos atviro čempionato asmeninės rungties finale).

Tačiau pusfinaliui mūsiškiams jėgų jau nepakako. Čia Lietuvos atstovai rezultatu 0:4 nusileido varžybų nugalėtojams anglui Alanui Norrisui (6 vieta WDF) ir Velso atstovui Jamie'iui Lewisui (28 vieta WDF).

Iš lietuvių asmeninėje rungtyje geriausiai sekėsi 9-16 vietas pasidalijusioms Arūnei Kvedarienei (Kauno „Trajektorija“, 255 vieta WDF), Vilmai Armalienei („Vilniaus legionas“, 162 vieta WDF) ir Irinai Achrem (Vilniaus „Apuokas“, 439 vieta WDF). Beje, I. Achrem pateko į 16-uką ir susitiko su buvusia pasaulio čempione ruse Anastasija Dobromyslova (6 vieta WDF).

Vyrų asmeninės rungties varžybose geriausiai sekėsi Dariui Labanauskui („Trajektorija“, 108 vieta WDF) ir Jurijui Stekolnikovui (Mažeikių DARTS sporto klubas, 344 vieta WDF). Jie pasidalijo 17-32 vietomis. Vienas jų 3:4 pralaimėjo anglui Jamesui Summersui (344 vieta WDF), o kitas – 0:4 nusileido šios rungties finalo dalyviui S. Douglasui.

L. Smirinenka, Erikas Mačiūnas ir Algimantas Razgus užėmė 33-64 vietas iš 170 dalyvių.

Vyrų vienetų varžybose nugalėjo anglas Paulas Jenningsas (10 vieta WDF), finale įveikęs tautietį S. Douglasą. Trečią vietą pasidalijo turkas Emre Torosas ir J. Lewisas.

Moterų grupėje nenugalima liko buvusi pasaulio smiginio čempionė A. Dobromyslova, finale laimėjusi prieš norvegę Rachną David (22 vieta WDF). Trečią vietą užėmė švedė Maud Jansson (31 vieta WDF) ir suomė Maret Liiri (14 vieta WDF).