Aukščiausią pasiekimą užfiksavo šuolininkė su kartimi Rugilė Miklyčiūtė, kuri sporto mokyklos „Arkadija“ Rygos taurės varžybose įveikė 4,11 m aukštį ir iškovojo pirmą vietą bei pagerino Lietuvos uždarų patalpų moterų, 19-mečių ir 18-mečių rekordus. Ankstesnis rekordas 4,03 m buvo pernai užfiksuotas Rugilės.

Tose pačiose varžybose startavęs sprinteris Adas Dambrauskas užėmė pirmą vietą ir pagerino Lietuvos 19-mečių ir 18-mečių rekordus (60 m – 6,64 sek.). Sportininkui pritrūko vos 0,02 sek. iki šalies rekordo, kuris nuo 1993 metų priklauso Kastyčiui Klimui.

Šuolininkas su kartimi Nikodemas Laurynas Rygos taurės varžybose užėmė antrą vietą ir įveikęs 4,91 m aukštį pagerino Lietuvos 19-mečių rekordą bei užfiksavo geriausią šalies sezono rezultatą. Trečias liko Osvaldas Gedrimas, kuris peršoko į 4,61 m aukštį iškeltą kartelę.

Kauno sporto mokyklos „Startas“ taurės varžybose antrą vietą užėmęs sprinteris Martynas Kolupaila atrankoje pakartojo (6,95 sek.), o finale pagerino (6,91 sek.) Lietuvos 15-mečių 60 m bėgimo rekordą.

Atvirame Šiaulių jaunių, jaunimo ir suaugusių čempionate geriausius Lietuvos sezono rezultatus užfiksavo Stanislav Kravets (800 m – 2 min. 00,97 sek.) bei Faustė Lukminaitė (3000 m – 11 min. 14,87 sek.).