Danija po pirmojo kėlinio pirmavo tik vienu įvarčiu (16:15), tačiau po pertraukos padidino pranašumą ir jį išsaugojo iki dvikovos pabaigos.

Nugalėtojams Rasmusas Lauge pelnė net 10 įvarčių, Simonas Pytlickas – 9, 7 kartus pasižymėjo Matiasas Gidselas.

Danija pasaulio čempionate nepatyrė nė vieno pralaimėjimo, grupių etape iškovojo 4 pergales, sužaidė lygiosiomis su kroatais, ketvirtfinalyje 40:23 įveikė Vengriją, pusfinalyje 26:23 pranoko ispanus.

Danijos rankininkai 7-ą kartą iškovojo planetos pirmenybių medalius, be trijų auksinių titulų jų sąskaitoje taip pat trys sidabro ir vienas bronzos medalių komplektas.

Prancūzai turėjo galimybę septintą kartą iškovoti pasaulio čempionų titulą, tačiau antrą kartą pasidabino sidabro medaliais.

Finalą Švedijos sostinės arenoje stebėjo virš 23 tūkst. žiūrovų.

Trečią vietą iškovojo Ispanija, kuri kovoje dėl bronzos 39:36 įveikė turnyro šeimininkę Švediją.