I. Janulevičiūtė neseniai debiutavo pasaulio jaunimo čempionate Minske, o kovo pabaigoje startuos suaugusių pasaulio čempionate Nicoje (Prancūzija).

Pirmą kartą jaunimo grupėje dalyvavo Aleksandra Golovkina, kuri rudenį startuos pasaulio jaunimo „Grand Prix“ serijos varžybų etapuose. Čiuožėja, surinkusi 105,57 taškus, tapo varžybų nugalėtoja, o 8-ą vietą užėmė dar viena Lietuvos atstovė - Rimgailė Meškaitė. Šioje grupėje varžėsi 22-i sportininkės.

Toje pačioje amžiaus grupėje, tarp vaikinų medalius iškovojo Deividas Kizala (2-a vieta) ir Artūras Ganžėla (3-ia vieta).

Jaunių mergaičių grupėje, kurioje startavo 25 čiuožėjos, puikiai pasirodė Elžbeta Kropa ir, surinkusi 83,32 taškus, iškovojo 1-ą vietą. Nuo jos vos vienu tašku atsiliko ir 2-ą vietą užėmė kita Lietuvos sportininkė Deimantė Kizalaitė.

Taip pat šioje grupėje gerai pasirodė dar dvi Lietuvos atstovės - 4-ą vietą užėmusi Goda Butkutė bei 11-ą vietą užėmusi Evelina Ragaitė. Visi minėti sportininkai yra Kauno žiemos sporto mokyklos „Baltų ainiai“ auklėtiniai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)