Vyrų asmeninėse 20 km lenktynėse startavo trys lietuviai, o sėkmingiausiai iš jų pasirodė Rokas Suslavičius, kuris su 4 baudos minutėmis distancijoje sugaišo 59 minutes 54,8 sekundės ir užėmė 83-ią vietą.

100-asis finiše buvo Šarūnas Jukna (1:02:33,8, 3 b. min.), o Karolis Paukštė (1:05:34,6, 5) liko 117-as tarp 136 klasifikuotų (startavo 138-i) dalyvių.

Visas tris prizines vietas užėmė Rusijos biatlonininkai: nugalėjo Matvejus Jelisejevas (50:04,3;1), antrą vietą užėmė Antonas Babikovas (50:45,3; 0), o trečias liko Jurijus Šopinas (51:12,5; 0).

IBU taurės vyrų varžybose klasifikuotas vienintelis Lietuvos atstovas Karolis Dombrovskis su 14 taškų užima 49-ą vietą.