Jau pirmajame kėlinyje „Geležinis Vilkas“ įgijo dviejų įvarčių persvarą, o po dviejų jų pergalė nekėlė abejonių – Vilniaus ekipa pirmavo 5:0.

Savo vienintelį įvartį „Baltų Ainių – HC Klaipėdos“ komanda pelnė trečiojo kėlinio pradžioje, bet vėliau vis tiek dar praleido tris įvarčius.

Į priekį savo ekipą šiame mače vedė iššovęs Justas Fedorovičius. Iki tol sezone vos tašką savo kraityje turėjęs vilnietis pelnė tris įvarčius ir pridėjo rezultatyvų perdavimą.

Du įvarčius „Geležiniui Vilkui“ pelnė Dominykas Bisturys, o po vieną pridėjo Patrikas Misiukas ir Oskaras Oleinikas. Oponentų gretose pasižymėjo Audrius Poškus.