Mūsiškis nuotolį įveikė per 27,51 sek., grupėje užėmė penktą vietą ir penkioliktu rezultatu pateko į pusfinalį.

Greičiausiai atrankoje plaukė 0,05 sekundės sau pačiam aštuonerius metus priklausiusį pasaulio rekordą pagerinęs Cameronas Van Der Burghas (26,62 sek.) iš Pietų Afrikos Respublikos, britas Adamas Peaty (26,68 sek.) ir slovėnas Damiras Dugonjičius (26,70 sek.).

Iš viso šios rungties atrankoje startavo 78 sportininkai, o pusfinalyje plauks šešiolika.

Pusfinalis vyks 17.48 val. Lietuvos laiku.

Vyrų 50 m krūtine atrankos rezultatai:

1. Cameron Van Der Burghas (Pietų Afrika) - 26,62 sek., pasaulio rekordas!
15-16. Vlasdislav Mustafin (Uzbekistanas) - 27.51

Išvakarėse lietuvis 100 metrų nuotolį įveikė per 59,56 sekundės ir užėmė šeštą vietą.

Primename, kad sekmadienį vykusiame 100 metrų plaukimo krūtine pusfinalyje G. Titenis pademonstravo įspūdingą greitį (58,96 sek.), pirmą kartą per savo karjerą peržengė 59 sek. ribą, pagerino sau pačiam priklausiusį Lietuvos rekordą.

G. Titenis Kazanėje dar varžysis 200 metrų plaukimo krūtine rungtyje.

26-erių metų anykštėnas vienintelį kartą ant pasaulio čempionatų nugalėtojų pakylos buvo užkopęs dar 2009 metais, kuomet Italijos sostinėje Romoje ant kaklo užsikabino bronzos apdovanojimą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)