Penkiolika pergalių per 39 reguliariojo sezono rungtynes iškovojusi "Devils" komanda sekmadienį svečiuose po baudinių serijos 2:3 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 0:1) turėjo pripažinti vienuoliktojoje pozicijoje Rytų konferencijoje esančios Bafalo "Sabres" (38 tšk.) ekipos, kuri iškovojo šešioliktą pergalė per 39 mačus, pranašumą.

Po rezultatyvaus 34-erių metų lietuvio perdavimo trečiajame kėlinyje rezultatą buvo išlyginęs Markas Fayne (45:46).

Pats Lietuvos ledo ritulininkas per 16 žaidimo minučių (16:00) kartą metė į varžovų vartus bei išvengė baudos minučių.

Iš viso D. Zubraus sąskaitoje šiame sezone - 1 įvartis, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 8 baudos minutės.

Dar vieno įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Steve'as Sullivanas (18:20).

Trečią pergalę iš eilės iškovojusių nugalėtojų gretose įvarčiais pasižymėjo Patrickas Kaleta (04:22) ir Steve'as Ottas (33:44), o pergalingą baudinį realizavo Nathanas Gerbe'as.