„Devils“ ritulį į vartus du kartus pasiuntė jau pirmo kėlinio antrą minutę (1:07 min.), kai pasižymėjo Travisas Zajacas, o D. Zubrus atliko rezultatyvų perdavimą (1:0). Lietuvis aikštėje praleido 17 minučių, kartą metė į varžovų vartus ir išvengė baudos minučių.

Antrą įvartį aukštės šeimininkams daugumoje pelnė Davidas Clarksonas (19:35).

Pergalę „Devils“ klubas įtvirtino taikliu ruso Iljos Kovalčiuko metimu po baudinio (bulito) – antrame kėlinyje (22:44 min.). Kol kas šį sezoną nepralaimėjusi Naujojo Džersio ekipa Rytų konferencijos turnyro lentelėje rikiuojasi ketvirtoje vietoje.

„Devils“ klubo vartininkas Martinas Brodeur atrėmė visus 24 varžovų metimus ir 120-ą kartą karjeroje nepraleido nei vieno įvarčio.