Iš viso 36-erių metų D. Zubraus sąskaitoje per 49 šio sezono rungtynes - 2 įvarčiai, 5 rezultatyvūs perdavimai ir 34 baudos minutės.

„Velniai“ pirmavo pirmame kėlinyje po čeko Patriko Eliašo pelnyto įvarčio (06:18 min.), bet trečio kėlinio pradžioje (40:27) Tyleris Ennisas santykį išlygino. Pratęsimas nugalėtojo neišaiškino, o baudinių serijoje sėkmė nusišypsojo aikštės šeimininkų ritulininkams Scottui Gomezui ir švedui Jacobui Josefsonui.

„Devils“ vartininkas Cory Schneideris atrėmė 24 varžovų metimus, o „Sabres“ vartininko Michalo Neuvirtho sąskaitoje - 34 (17 - per trečiąjį kėlinį ir pratęsimą) atremti arenos šeimininkų metimai.

Naujojo Džersio klubas, kuris nutraukė keturių iš eilės pralaimėjimų seriją, su 53-im taškais 16-os komandų Rytų konferencijoje užima 13-ą vietą. „Sabres“ ekipa šioje konferencijoje yra paskutinė (36 tšk.). Bendroje NHL čempionato turnyro lentelėje „Devils“ ritulininkai yra 25-i tarp 30-ies komandų.

Naujojo Džersio „Devils“ - Bafalo „Sabres“ - 2:1 (1:0, 0:0, 0:1, 0:0, 2:0), - po baudinių.

Karolinos „Hurricanes“ - Niujorko „Islanders“ - 1:4 (0:1, 0:1, 1:2).

Filadelfijos „Flyers“ - Kolumbuso „Blue Jackets“ - 2:5 (0:2, 2:0, 0:3).

Nešvilio „Predators“ - San Chosė „Sharks“ - 5:1 (2:1, 3:0, 0:0).

Pitsburgo „Penguins“ - Vašingtono „Capitals“ - 1:3 (0:1, 1:0, 0:2).

Toronto „Maple Leafs“ - Floridos „Panthers“ - 2:3 (1:1, 0:2, 1:0).

St. Louiso „Blues“ - Dalaso „Stars“ - 1:4 (0:3, 0:1, 1:0).