Auksinį apdovanojimą iškovojo O. Procas, kumitė (realios kovos) rungties finale nugalėjęs Jimmy Colliną iš Švedijos nokautu. Šioje svorio kategorijoje (iki 80 kg.) startavo 32 sportininkai. Svorio kategorijoje virš 90 kg., kurioje rungėsi 24 dalyviai, L. Kubilius finale aiškia persvara nugalėjo Brianą Jakobseną.

Sensaciją pateikė tokio rango varžybų debiutantas Edgaras Sečinskis (iki 90 kg.). Pirmoje kovoje įveikęs favoritu laikytą vengrą Zoltą Baloką, lietuvis vėliau laimėjo dar dvi kovas ir pateko į finalą, kuriame nusprendė nestartuoti dėl traumos.

Dar kartą konkurentėms vilčių nepaliko Lietuvos moterų komanda, uzurpavusi aukščiausią nugalėtojų pakylos laiptelį visose trijose svorio kategorijose. Aukso medalius iškovojo daugkartinės Europos čempionės M. Čiuplytė (per 65 kg.) ir I. Mikštaitė (iki 65 kg.), pirmą kartą tokia sėkmė aplankė D. Mačiūtę (iki 55 kg.).

Trečius metus iš eilės sidabrą laimėjo Rūta Brazdžionytė (iki 55 kg.), pirmą kartą bronzos medalį iškovojo Diana Balsytė (per 65 kg.).

Dar vieną apdovanojimą kata (kovinių pozų) rungties varžybose pelnė Raimundas Paškauskas, užėmęs trečią vietą.

Tarp 26 čempionate dalyvavusių komandų Lietuvos rinktinė užėmė pirmą vietą.

Prieš metus Vilniuje vykusiame čempionate lietuviai susišlavė net 13 žemyno pirmenybių apdovanojimų, tačiau šįkart rinktinei buvo keliami gerokai kuklesni tikslai, mat varžybose nedalyvavo penki tituluoti Lietuvos kiokušin karatė meistrai.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)