Už lietuvių liko taip pat lyderių ratu aplenkti Turkijos, Japonijos, Kinijos, Rumunijos, Vengrijos, Latvijos, Argentinos bei Gruzijos sportininkai.

Estafetės nugalėtojais tapo prancūzai - Anais Chevalier poroje su Aristede'u Begue'u (36 min. 41,9 sek.; 0 baudos ratų + 5 papildomi šoviniai).

Antroji vieta atiteko vokiečiams Luisei Kummer ir Matthiasui Dorferiui (atsiliko 34,3 sek.; 0+7), o trečiąja pozicija tenkinosi Rusijos biatlonininkai - Olga Viluchina bei Semionas Sučilovas (atsiliko 44,4 sekundės; 1+9).

„Aukščiausioje lygoje“ – blankus lietuvių pasirodymas

Moterų 7,5 km sprinto rungtimi penktadienį Austrijoje prasidėjo antras 2015-2016 metų sezono pasaulio biatlono taurės varžybų etapas.

Geriausiai iš trijų lietuvių sekėsi Dianai Rasimovičiūtei-Bricei, kuri distancijoje sugaišo 22 minutes 15,67 sekundės bei po vienintelio netaiklaus šūvio buvo priversta šliuožti baudos ratą.

96-ą vietą užėmė Natalija Kočergina (23:24,2; 3 baudos ratai), o Natalija Paulauskaitė (23:24,8; 2 baudos ratai) tenkinosi 97-a pozicija tarp 106 biatlonininkių.

Sprinto rungtyje triumfavo visą prizininkių pakylą užėmusios Vokietijos sportininkės - Franziska Hildebrand, aplenkusi tautietes Maren Hammerschmidt bei Miriam Goessner:

1. Franziska Hildebrand (Vokietija) 20 min. 04,1 sek. (0 baudos ratų)
2. Maren Hammerschmidt (Vokietija) atsiliko 15,1 sek. (0)