Du pirmuosius serijos mačus namuose "Devils" varžovams pralaimėjo po pratęsimų vienodais rezultatais - 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:1) bei 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1). Trečiosiose rungtynėse išvykoje Naujojo Džersio komanda priešinosi varžovams tik pirmajame kėlinyje - 0:4 (0:0, 0:2, 0:2), o ketvirtajame mače svečiuose pagaliau iškovojo pirmą pergalę - 3:1 (0:0, 0:0, 3:1).

Šeštadienio rungtynėse 33-ejų metų lietuvis per 16 žaidimo minučių (15:55) kartą netaikliai metė į svečių vartus, blokavo varžovo metimą ir išvengė baudos minučių.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Zachas Parise'as (12:45) ir Bryce'as Salvadoras (29:05), o vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Justinas Williamsas (23:26).

Geriausiu mačo žaidėju pripažintas "Devils" vartininkas Martinas Brodeuras atrėmė 25 varžovų metimus iš 26.

Šeštąsias Stenlio taurės varžybų finalo serijos rungtynes komandos Los Andžele žais pirmadienį.

"Devils" komandai tai jau penktoji Stenlio taurės varžybų finalo serija, o pergales ji iškovojo tris kartus - 1995, 2000 ir 2003 metais.

Vienintelį kartą (1993) Stenlio taurės finale žaidęs "Kings" klubas 1-4 (4:1, 2:3, 3:4, 2:3, 1:4) turėjo pripažinti Monrealio "Canadiens" ledo ritulininkų pranašumą.

Per visą NHL istoriją tik Toronto "Maple Leafs" ledo ritulininkams 1942 metais pavyko iškovoti Stenlio taurę, finalo seriją pralaimint 0-3.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (32)