Lietuvos dviratininkas, kuriam ketvirtadienį sukako 34-eri, 183 km distanciją įveikė kartu su etapo nugalėtoju bei prizininkais iš Italijos – Elia Vivianiu, Sacha Modolo bei Giacomo Nizzolo.

1. Elia Viviani (Italija) 4 val. 07 min. 39 sek.
2. Sacha Modolo (Italija)
3. Giacomo Nizzolo (Italija)
4. Andrea Guardini (Italija)
5. Tomas Vaitkus tas pats laikas
...
124. Iljo Keisse (Belgija) atsiliko 3 min. 59 sek.

Bendroje įskaitoje T. Vaitkų nuo antrojo etapo nugalėtojo bei lenktynių lyderio italo E. Viviani skiria 10 sekundžių.

Bendra įskaita:

1. Elia Viviani (Italija) 7:42:50
2. Marcel Kittel (Vokietija) tas pats laikas
3. Giacomo Nizzolo (Italija) atsilieka 2 sek.

E. Šiškevičius – dvidešimtas

46-tą kartą Prancūzijoje vykstančių daugiadienių dviratininkų lenktynių „Etoile de Besseges“ etape dvidešimtas finišavo „Delko Marseille Provence KTM“ komandos narys Evaldas Šiškevičius, o FDJ ekipai atstovaujantis Ignatas Konovalovas užėmė 33-ią vietą.

Ketvirtadienį abu Lietuvos dviratininkai 153 km distanciją įveikė kartu su antrojo etapo nugalėtoju prancūzu Bryanu Coquardu, akimirka aplenkusiu italą Matteo Pelucchį ir belgą Dimitrį Claeysą.

1. Bryan Coquard (Prancūzija) 3 val. 51 min. 23 sek.