Andrea Guardini

19 straipsnių

Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) trečią kartą surengtų „Dubai Tour“ daugiadienių dviratininkų lenktynių antrajame etape penktas finišavo „Al Nasr Pro Cycling Team-Dubai“ komandos narys Tomas Vaitkus, kuris bendroje įskaitoje pakilo į aštuntą vietą.

Trečiadienį Jungtiniuose Arabų Emyratuose (JAE) prasidėjusiose trečiosiose „Dubai Tour“ keturių dienų dviratininkų lenktynėse „Al Nasr Pro Cycling Team-Dubai“ komandoje debiutavęs Tomas Vaitkus pirmąjį etapą baigė dešimtas.

Karolis Einikis, LDSF

Malaizijoje Aidis Kruopis trečiame daugiadienių lenktynių „Le Tour de Langkawi“ etape vėl finišavo ketvirtas. Užtikrintą pergalę finiše iškovojo italas Andrea Guardini iš „Astana Pro Team“ komandos, jis trasą įveikė per 3 val 40 min. ir 38 sek.

Trečiadienį Kosta Rikoje startavo dviratininkė Inga Čilvinaitė, o Malaizijoje Aidis Kruopis. „RusVelo“ komandai atstovaujanti lietuvė I. Čilvinaitė Kosta Rikoje gina nugalėtojos vardą ir važiuoja pirmuoju numeriu pažymėtų dviračiu. Ji pirmame etape užėmė 11-tą vietą ir nuo nugalėtojos brazilės atsil...

Sausio mėnesio pabaigoje sezoną pradėjęs Argentinoje, vėliau gerai pasirodęs Katare, lietuvis Aidis Kruopis kartu su savo komanda „Orica GreenEDGE“ ketvirtadienį startuoja dviratininkų daugiadienėse lenktynėse Malaizijoje. Dešimties etapų lenktynėse dviratininkams reikės įveikti 1459,9 km.

65-ą kartą Austrijoje vykstančių daugiadienių "Int. Österreich-Rundfahrt-Tour of Austria" dviratininkų lenktynių antrajame etape 68-as finišavo "MTN-Qhubeka" ekipos narys Ignatas Konovalovas, kuris bendrojoje įskaitoje iš 76-osios pozicijos pakilo į 72-ąją.