E. Skurdelis finale 11:7 įveikė Europos pirmenybių penktos vietos laimėtoją latvį Atriomą Ramlavą, antrus metus iš eilės šiame turnyre triumfavęs E. Stanionis 19:8 nugalėjo bendraklubį Marių Palionį, o Paulius Petronis tik po atkaklios ir permainingos kovos palaužė Manto Balčiausko pasipriešinimą.

Šeštadienį finale kovojo ir nesėkmes patyrė dar du Lietuvos boksininkai - Ruslanas Jefremovas (iki 56 kg), 7:20 pralaimėjęs anglui Gamalui Yafalui, bei Tadas Tamašauskas (iki 91 kg), 10:12 turėjęs pripažinti 2011 metų Rusijos čempiono bei Jevgenijaus Tiščenkos, kuris buvo pripažintas geriausiu turnyro boksininku, pranašumą.

Kitose svorio kategorijose nugalėtojais tapo anglas Samuelis Maxwellas (iki 64 kg), Rusijos čempionas Aleksandras Moskovskis (iki 81 kg) bei Europos čempionas Magomedas Omarovas (virš 91 kg) iš Rusijos.

Finalinių kovų rezultatai (nugalėtojai paskelbti pirmieji) ir bronzos medalininkai: