Edgaras Skurdelis

113 straipsnių

Edgaras Skurdelis – boksininkas, kuris suspenduotas po doipingo kontrolės testo, 2021 metais išrinktas geriausiu Lietuvos boksininku.

Lietuvos bokso federacija

Pirmadienį Armėnijos sostinėje Jerevane prasideda Europos vyrų bokso čempionatas. Nuo 1925 metų organizuojamas Europos čempionatas vyks jau 44 kartą. Gegužės 23-30 d. dėl medalių trylikoje svorio kategorijų kovos 219 boksininkų iš 39-ių valstybių. Europos pirmenybėse nebus iš visų tarptautinių varžy...

LBF

Prasidėjo boksininkų kovos Algirdo Šociko turnyre. Legendinio Lietuvos boksininku vardo turnyras Kaune vyksta jau 26 metus iš eilės. Šiais metais turnyre kovoja boksininkai ir boksininkės iš Armėnijos, Čekijos, Estijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Liuksemburgo, Škotijos ir Vokietijos.

Rugsėjo 11 d. bokso gerbėjų laukia išskirtinis renginys. Marijampolės „Sūduvos“ stadione, po atviru dangumi įrengtame bokso ringe, susitiks Lietuvos ir Danijos rinktinės. Iš viso vyks 8 boksininkų kovos. Šeštadienį 18.00 val. prasidėsiančias kovas tiesiogiai rodys DELFI TV.

Italijoje vykstančiame Europos jaunimo U22 bokso čempionate sidabro medalį iškovojo G. Stonkutė. Tai jau antras G. Stonkutės medalis Europos čempionatuose. 2019 metų jaunimo pirmenybėse lietuvė tapo Europos čempione.

Italijoje vykstančiame Europos jaunimo U22 bokso čempionate tarp prizininkų pateko Gabrielė Stonkutė. Lietuvos boksininkė iškovojo pergalę svorio kategorijos iki 75 kg ketvirtfinalyje ir patekusi tarp keturių geriausių užsitikrino mažiausiai bronzos medalį bei piniginį prizą.