Aukso ir sidabro medalius šioje rungtyje iškovojo kitos dvi Pietų Korėjos atstovės - atitinkamai Alang Kim (1:37,321) ir Enbyul Lee (1:37,488).

Beje penktadienį A. Sereikaitė iki finalo triskart finišavo pirma - trečiame atrankos (1 min. 32,116 sek.), pirmame ketvirtfinalio (1:32,762) ir antrame pusfinalio (1:31,131) čiuožimuose.

Ketvirtadienį A. Sereikaitė iškovojo bronzą 500 m nuotolyje, o trečiadienį užėmė septintą vietą tarp 27-ių 1500 m rungties dalyvių.

Tai buvo antras A. Sereikaitės medalis žiemos Universiadose. Prieš dvejus metus Trentine (Italija) ji taip pat iškovojo bronzą šioje 500 m distancijoje.

Dar vieną medalį - sidabro - Lietuvai žiemos universiadoje yra iškovoję dailiojo čiuožimo atstovai šokėjai ant ledo Margarita Dorbiazko ir Povilas Vanagas, užkopę ant prizininkų pakylos 1993 metais Lenkijos Zakopanės.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)