Dvyliktą poziciją etape užėmusiam komandos lyderiui prancūzui Pierre'ui Rollandui padedantis lietuvis finiše 3 minutes ir 19 sekundžių atsiliko nuo pergalę etape iškovojusio ir lenktynių lyderiu bendroje įskaitoje tapusio pasaulio čempiono slovako Peterio Sagano.

Tik finišo spurtą slovakui pralaimėję etapo prizininkais tapo prancūzas Julianas Alaphilippe'as ir ispanas Alejandro Valverde.

1. Peter Sagan (Slovakija) 4 val. 14 min. 05 sek.
...
111.Ramūnas Navardauskas atsiliko 3 min. 19 sek.
...
198.Sam Bennett (Airija) 16:23

Bendroje įskaitoje po antrojo etapo į 104-ą vietą nukritusį Ramūną Navardauską nuo pirmaujančio slovako Peterio Sagano skiria 3 minutės ir 33 sekundės.

Bendroji įskaita:

1. Peter Sagan (Slovakija) 8 val. 34 min. 42 sek.
2. Julian Alaphilippe (Prancūzija) atsilieka 8 sek.

E. Šiškevičius Austrijoje finišavo 25-as

Austrijoje 68-tą kartą vykstančių tarptautinių daugiadienių „Österreich-Rundfahrt“ dviratininkų lenktynių pirmąjį etapą vienintelis Lietuvos atstovas „Delko Marseille Provence KTM“ komandos narys Evaldas Šiškevičius baigė 25-as.

Lietuvos dviratininkas sekmadienį finišavo kartu su pagrindine grupe, kuri 186,7 km įveikė per 4 valandas ir 51 sekundę.

Etapo nugalėtoju tapo italas Nicola Ruffonis, finiše akimirka aplenkęs tėvynainį Andreą Pasqualoną bei prancūzą Yannicką Martinezą.

1. Nicola Ruffoni (Italija) 4 val. 00 min. 51 sek.