7-ąją minutę pavojų kėlė Artūro Dolžnikovo bei Grato Sirgėdo duetas, tačiau mėlynai balti pademonstravo gerą gynybą, vėliau bandymą virš vartų atliko Armandas Kučys. 24-ąją minutę žalgiriečiai po kampinio galėjo pasižymėti, bet Maksimo Spano šūvį atrėmė Vincentas Šarkauskas.

Prabėgus kiek daugiau nei pusvalandžiui Matias Rale laimėjo dvikovą bei smūgiavo galva, kamuolys leidosi greta vartų konstrukcijos.

Visgi, žaliai balti rezultatą į savo pusę persvėrė 40-ąją minutę, kai G. Sirdgėdas atliko reidą dešiniuoju kraštu, po jo perdavimo pasižymėjo A. Kučys. Vos po kelių momentų Patrikas Popescu atliko itin pavojingą bandymą iš toli, savo sugebėjimus demonstravo Deividas Mikelionis.

Antrąją susitikimo pusę G. Sirgėdas pradėjo smūgiu į vartų plotą, o vos po poros epizodų A. Kučys vos nepasinaudojo V. Šarkausko klaida prie pat savų vartų, savo šanso taip pat neišnaudojo Filipas Dangubičius.

Laikui bėgant Klaudijus Upstas smūgiavo virš vartų, Samuelio Odeoybo šūvis galva buvo sustabdytas.

Po 11-ojo „TOPsport A lygos“ rungtynių „Kauno Žalgiris“ su 16 taškų pakilo iki 4-osios turnyro lentelės pozicijos, tuo tarpu Hegelmann“ ekipa savo sąskaitoje turi 18 taškų bei žengia antra.

Pergalingai 11-ajame „TOPsport A lygos“ ture sužaidė bei po nesėkmės savaitės viduryje reabilitavosi FA „Šiauliai“, kuri svečiuose rezultatu 1:0 (1:0) įveikė Gargždų „Bangą“.

8-ąją minutę Cesinha turėjo savąją progą, brazilo smūgiuotas kamuolys vartuose neatsidūrė, kiek vėliau Karolis Žebrauskas atsakė tolimu bandymu į vartų plotą.

Kėlinio viduryje pavojingai po pakelto kampinio smūgiavo Valdas Paulauskas, 35-ąją minutę perėmus kamuolį itin geroje situacijoje atsidūręs V. Paulauskas turėjo galimybę pasižymėti, tačiau pergudrauti varžovų vartininko nepavyko.

Artėjant pirmosios mačo dalies pabaigai šiauliečiai priešininkus užspaudė – Mantas Bertašius apsigynė nuo Davio Ikaunieko bei Augustino Klimavičiaus bandymų, tačiau dėkingoje situacijoje atsidūrusio Sigito Olberkio sustabdyti nepavyko, kai prieš vartus atsidūręs gynėjas išsiskyrė įvarčiu.

Gargždų komandai viską dar labiau apsunkino raudona Vaido Magdušausko kortelė, kuri jo ekipą 58-ąją minutę paliko žaisti dešimtyje. Visai netrukus pavojingai iš tolimos distancijos smūgiavo Cesinha, iki tikslo jam šiek tiek pritrūko. Brazilas progą turėjo ir 68-ąją minutę, nuo praleisto įvarčio šiauliečius gelbėjo L. Paukštė.

83-iąją minutę D. Ikauniekas ir Simonas Urbys rezultatą galėjo padvigubinti, tačiau jų spirtas kamuolys skriejo šalia stačiakampio. Po D. Šimkaus perdavimo vienas prieš vartus atsidūrė Nauris Petkevičius, visgi, bandymas vėl buvo netaiklus.

Po pergalės 11-ajame ture „Šiauliai“ yra surinkę 13 taškų bei rikiuojasi 6-oje turnyro lentelės pozicijoje, savo ruožtu „Banga“ su 14 taškų žengia vienu laipteliu aukščiau.

Marijampolės „Sūduva“ antrą kartą atėmė taškus iš Vilniaus „Žalgirio“. 11-ajame ture marijampoliečiai namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 (0:0).

Pirmasis kėlinys buvo lėtas ir klampus. „Žalgiris“ pasižymėjo pora Liviu Antalio tolimų smūgių, kitoje aikštės pusėje pavojingai iš toli atakavo Steve‘as Lawsonas, o Lino Zingerto spirtą kamuolį sugavo Arpadas Tordai‘us.

Netrukus po pertraukos „Sūduva“ pasižymėjo pirma. 51-ąją minutę Dariušas Stankevičius pakėlė kampinį, kurio metu Ivanas Zotko galva pasiuntė kamuolį į vartus. Deja, kiek D. Stankevičius patyrė traumą ir buvo pakeistas.

„Žalgiris“ atliko keitimus, aktyvus buvo Arminas Hodžičius, tačiau svečiai atstatė pusiausvyrą taip pat standartinės padėties metu, kai 77-ąją kamuolį iš toli į vartų tinklą nukreipė Joelis Bopesu. Kairiojo krašto gynėjui tai buvo ketvirtasis įvartis šiame sezone.

Per likusį laiką aktyvesni buvo žalgiriečiai, tiesa, sukurti itin pavojingų epizodų ir pratęsti pergalių serijos iki septynių nepavyko.

Sostinės klubas su 26 taškais užtikrintai pirmauja turnyro lentelėje, marijampoliečiai turi 13 taškų bei žengia šešti.

Antrą kartą iš eilės „TOPsport A lygoje“ Alytaus DFK „Dainava“ ir „Panevėžys“ sužaidė nerezultatyviai. 11-ojo turo dvikova Alytuje baigėsi be įvarčių – 0:0.

Panevėžiečiai jau 3-iąją minutę turėjo nuostabią progą išsiveržti į priekį. Kamuolys baudos aikštelėje dėkingai atšoko Jeffrey Sarpongui ir saugas jį pasiuntė virš vartų. Kiek vėliau Igno Venckaus smūgį atrėmė Volodymyras Krynskis.

Kėlinio viduryje darbo turėjo Vytautas Černiauskas – vartų sargas apsigynė nuo buvusio „Panevėžio“ žaidėjo Roko Stanulevičiaus baudos smūgio. Kitoje aikštės pusėje puikiai komandą nuo Federico Palacioso atakos išgelbėjo V. Krynskis.

Po pertraukos sykį grėsmingiau atakavo Artiomas Baftalovskis, kamuolys skriejo pro šalį. „Panevėžiui“ geresni šansai įsirašyti pergalę atsirado nuo 76-osios minutės, kai tiesioginę raudoną kortelę užsidirbo Aaronas Olugbogi. Tiesa, spaudimas pavojingais epizodais nevirto.

Titulą ginantys čempionai su 8 taškais žengia devinti, „Dainava“ savo kraityje turi 13 taškų.