„Borussia“ ir „Hannover“ komandų akistatoje įtikinamą pergalę 5:1 (3:0) iškovojo titulą ginantys Dortmundo futbolininkai. Mario Goetze pelnė tris įvarčius.

„Wolfsburg“ ir Leverkuzeno „Bayer“ dvikovoje Volfsburgo futbolininkai savo aistruolių akivaizdoje vertėsi per galvą, kad bent iš dalies išpirktų savo kaltę dėl tragiško žaidimo „Bundeslygos“ čempionate, kurioje užima tik 15-ą vietą. Ir jiems pavyko. „Vilkai“ nugalėjo priešininkus 2:1 (0:1), nors patys pirmi praleido įvartį, kai „žaliųjų“ gynėjas Conserva Lemosas Fagneris nukreipė kamuolį į savo vartų tinklą.

Antro kėlinio pabaigoje pergalę Leverkūzeno futbolininkams lėmė du taiklūs Christiano Trascho ir Baso Dosto smūgiai 78-ą ir 90-ą minutėmis.

Iš taurės turnyro iškritusį „Bayer“ klubą Vokietijos čempionato turnyro lentelėje lenkia tik Miuncheno „Bayern“ ekipa.

Kituose mačuose pergales šventė „Bochum“ ir „Stuttgart“ klubai.

„Wolfsburg“ 2 - 1 „Bayer“

31' Conserva Lemos Fagner [0 - 1] („Wolfsburg“, į savo vartus)
78' Christian Trasch [1 - 1]
90' Bas Dost [2 - 1]

„Bochum“ 3 - 0 „1860 Munchen“

30' Zlatko Dedič [1 - 0]
75' Marcel Maltritz [2 - 0]
78' Marcel Maltritz [3 - 0]

27' Guillermo Juan Vallori („1860 Munchen“) raudona kortelė

„Stuttgart“ 2 - 1 „Koeln“

31' Christian Gentner [1 - 0]
37' Vedad Ibisevič [2 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
80' Christian Clemens [2 - 1]

Dortmundo „Borussia“ 5 - 1 „Hannover“

3' Mario Gotze [1 - 0]
18' Jakub Blaszczykowski [2 - 0]
40' Mario Gotze [3 - 0]
79' Mame Biram Diouf [3 - 1]
85' Mario Gotze [4 - 1]
90' Robert Lewandowski [5 - 1]