Miuncheno ekipa Vokietijos taurę yra iškovojusi 15 kartų (šalies rekordas), 3 sykius pralaimėjo finale. Pastarąjį kartą „Bayern“ ekipa šiose varžybose pajėgiausias buvo 2010 metais. Pernai Bavarijos klubas lemiamoje dvikovoje 2:5 nusileido Dortmundo „Borussia“ futbolininkams.

Štutgarto komanda Vokietijos taurę laimėjo tris kartus, dusyk suklupo finale. Paskutinį kartą „Stuttgart“ komanda taurę iškovojo 1997 metais, 2007-ais lemiamose rungtynėse pralaimėjo Niurnbergo klubui.

Vokietijos futbolo taurė

„Bayern“ futbolininkai šio sezono taurės varžybų ketvirtfinalyje eliminavo „Borussia“ komandą, o pusfinalyje – „Wolfsburg“ klubą. „Stuttgart“ klubas pusfinalyje palaužė „Freiburg“ ekipą.

Šio sezono Vokietijos pirmenybėse „Bayern“ futbolininkai abukart nugalėjo Štutgarto ekipą: 6:1 namie ir 2:0 svečiuose.

Nemažai futbolo specialistų prognozuoja šeštadienį labai atkaklią „Stuttgart“ komandos kovą, nes „Bayern“ ekipos žaidėjai gali būti pavargę, be to, jiems bus nelengva nusiteikti kovai po įspūdingos pergalės UEFA Čempionų lygos finale.

Vokietijos taurės varžybų finalas „Bayern“–„Stuttgart“ – birželio 1 d. 20.50 val. – tik per „Viasat Sport Baltic“.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (5)