Bavarams įvarčius pelnė visas žvaigždynas: Bastianas Schweinsteigeris, prancūzas Franck Ribery, olandas Arjenas Robbenas ir lenkas Robertas Lewandowskis.

Svečių iš Kelno žaidėjui Anthony Ujah pirmo kėlinio pabaigoje smūgiu galva buvo pavykę sušvelninti skirtumą (1:2).

Vokietijos „Bundeslygos“ rezultatas:

„Bayern“ 4 - 1 „Koeln“

3' Bastian Schweinsteiger [1 - 0]
10' Franck Ribery [2 - 0]
45+1' Anthony Ujah [2 - 1]
67' Arjen Robben [3 - 1]
75' Robert Lewandowski [4 - 1]

Prancūzijoje - netikėtas „Marseille“ klubo pralaimėjimas

Prancūzijos „Ligue 1“ futbolo čempionate penktadienį įvyko vienerios 27-o turo rungtynės. „Marseille“ klubas namuose jėgas išbandė su „Caen“ komanda ir netikėtai pralaimėjo varžovams 2:3 (1:0). Aikštės šeimininkai pirmavo 2:0, bet savo persvaros neišsaugojo. Po pergalės „Caen“ futbolininkai iš 14-os vietos pakilo į 9-ą.

Prancūzijos „Ligue 1“ rezultatas:

„Marseille“ 2 - 3 „Caen“

45+2' Andre Ayew [1 - 0]
64' Andre-Pierre Gignac [2 - 0]
67' Nicolas Seube [2 - 1]
70' Emiliano Sala [2 - 2]
87' Nicolas Benezet [2 - 3]

2' Michy Batshuayi („Marseille“) - nerealizavo 11 metrų baudinio

Ispanijoje - „Espanyol“ iškovojo 3 taškus

Ispanijos „Primera“ lygos čempionate penktadienį įvyko viena 25-o turo dvikova. Lygos vidutiniokė Barselonos „Espanyol“ komanda savo žiūrovų akivaizdoje priėmė absoliučią autsaiderę „Cordoba“ ekipą ir įveikė priešininkę 1:0 (1:0). Pergalingą įvartį 43-ią minutę pelnė Abrahamas Gonzalezas.

Ispanijos „Primera“ lygos rezultatas:

Barselonos „Espanyol“ 1 - 0 „Cordoba“

43' Abraham Gonzalez [1 - 0]